- Wesołe Wygibasy -

Klub Malucha Wesołe Wygibasy to kameralny żłobek mieszczący się w domu jednorodzinnym z ogrodem.

Największą zaletą naszego Klubu są warunki jakie zapewniamy dzieciom. W Klubie przebywają dzieci w wieku 1 do 3 lat. Grupa liczy 20 dzieci na 3-4 opiekujące się ciocie. Stawiamy na dobrą opiekę, dzieci są u Nas zadbane, najedzone, szczęśliwe i bardzo kochane. Ponieważ opiekunek jest sporo dziecitraktowane indywidualnie i zawsze znajdują czas na rozmowę z dzieckiem.

Wesołe Wygibasy to nie tylko fantastyczne zajęcia dla dzieci. To edukacja, integracja i zabawa.
Wesołe Wygibasy posiadają spory ogród z placem zabaw (ogród znajduje się na tyłach budynku z dala od zgiełku, w otoczeniu drzew iglastych). Dzieci wychodzą również na spacery na pobliskie łąki. Dysponujemy klimatyzacją z funkcją oczyszczania powietrza..!!

Zapraszamy do zajrzenia do zakładki „O nas” gdzie opowiemy dokładnie jakimi wartościami kierujemy się w opiece nad dziećmi oraz przybliżymy Państwu wizerunki naszych opiekunów.

Wpis do rejestru

Wesołe Wygibasy wpisanedo rejestru krakowskich żłobków i klubów dziecięcych
Nasz numer to
7330.2.16.2017

Oznacza on, że jesteśmy miejscem bezpiecznym, przyjaznym dzieciom i rodzicom.

Dofinansowanie

Jesteśmy także objęci dotacjami Urzędu Miasta!

Dotacje Gminy Miejskiej Kraków
plakat budzet panstwa 420x297
Program "MALUCH+" 2021
Jesteśmy także objęci dotacjami Urzędu Miasta! Więcej na temat dotacji oraz jak to wygląda w praktyce znajdziecie Państwo w zakładce Cennik, do której przejdziecie klikając na poniższy przycisk.

Drodzy rodzice, opiekunowie

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązują nowe zasady ochrony danych osobowych, które wynikają z postanowień RODO. RODO to Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych – pełna nazwa to: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W poniższym pliku zawarte są informacje o przetwarzaniu danych osobowych w Wesołych Wygibasach.

Klauzula informacyjna

Zapraszamy!

nie czekaj..